Szukaj
Close this search box.

Zachowania po seksie których nie znoszą kobiety

Zachowania po seksie których nie znoszą kobiety

Zachowania po seksie których nie znoszą kobiety. Czego nie powinieneś robić tuż po stosunku? A co powinieneś? Poradzimy Ci w tym artykule.

Zachowania po seksie których nie znoszą kobiety

W dzisiejszym artykule zajmę się, moim zdaniem, ważnym aspektem życia erotycznego par. A mianowicie będzie to lista rzeczy, których kobiety nie lubią, jak facet robi tuż po stosunku. Natura tak stworzyła mężczyzn, że u wielu z nich seks ma aspekt wyłącznie fizyczny. Tym czasem panie mają szersze spojrzenie i inne wymagania w tym temacie. Ten dowcip matki natury powoduje, że często dochodzi do licznych nieporozumień. Warto więc być dla siebie nawzajem wyrozumiałym oraz wykazać się szczyptą dobrej woli. Poniżej przedstawiamy czarną listę męskich zachowań, których nienawidzą panie.

Wychodzenie z łóżka tuż po stosunku. To jest top złego zachowania. Panie bardzo tego nie lubią. Gdy facet znika z miejsca, gdzie się przed chwilą kochaliście. Na przykład idzie do łazienki, kuchni czy innego pomieszczenia. Kobieta czuje się wtedy zdezorientowana, zagubiona. Zaczynają pojawiać się czarne myśli typu nie było mu przyjemnie, nie podobam mu się albo dupek chciał mnie tylko zaliczyć.

Gdy partner od razu idzie spać. To kolejny grzech łóżkowy panów. Pójście spać nawet czasem bez całusa czy przytulenia się. Panowie pamiętajcie, jeżeli te igraszki Was aż tak zmęczyły to dajcie całusa i chociaż obejmijcie swoją partnerkę. To wygląda lepiej od obrócenia się plecami i zaśnięcia. Panie wtedy zaczynają uprawiać czarnowidztwo i myśleć to co w akapicie wyżej.

Brak przytulenia czy całusa. Kobiety są wrażliwymi istotami i bardzo zwracają uwagę na zachowanie partnera po stosunku. Możesz zrobić jej podczas stosunku tak dobrze, że będzie drżała i rzucała się po całym łóżku w konwulsjach tryskając sokami na lewo i prawo, ale jeżeli jej nie przytulisz, nie obejmiesz, nie pocałujesz, a tym bardziej nie szepniesz miłego słowa to spieprzysz wszystko, co osiągnąłeś przed chwilą. Twoja partnerka będzie bardzo niezadowolona Twoim zachowaniem i może przez długi czas odmawiać Ci współżycia. I nie zwalaj wtedy, że ma focha, bo wina leży po Twojej stronie, gdyż zachowałeś się jak dupek. Kobietom robi się przyjemnie, gdy są adorowane, całowane i przytulane. Możesz w ten sposób dostać od niej kilka punktów bonusowych.

Drętwa atmosfera rano. Poranek po nocy, w której się kochaliście też bywa ważny dla kobiet. Panie nie lubią sztywnej atmosfery. Lubią czułość, przytulenie czasem jakiś żarcik, a na pewno zbierzecie milion punktów dodatnich jak przyniesiecie ukochanej śniadanie do łóżka wraz z kwiatami. Jeżeli jest to już stały i trwały związek wystarczy po prostu normalne zachowanie. Facet musi być miły przed i po stosunku. Sztywna atmosfera wzbudza w paniach poczucie winy, że coś zrobiły nie tak i zaczyna się żałować wspólnej nocy.

Brak pocałunku w usta przy pożegnaniu. Taki zachowanie mężczyzny dla kobiety jest też dziwne, nienormalne i niewłaściwe. Przecież w nocy było namiętnie, gorąco i bardzo miło to, dlaczego przy pożegnaniu wieje od niego chłodem? Pamiętajcie panowie –

nie traktujcie swojej partnerki jak sąsiadki czy koleżanki z pracy, bo stracicie wiele.

Brak informacji, że było mu dobrze. Okazuje się, że informacja, że było partnerowi dobrze z partnerką ostatniej nocy jest dla niej bardzo ważna. Gdy brakuje tej informacji to panie zaczynają się zastanawiać czy nie zrobiły czegoś złego albo czy go czymś nie uraziły. Wbrew pozorom nie trzeba wygłaszać wierszy ani żadnych tyrad. Wystarczy proste „Było mi jak zwykle wspaniale” czy „Tak mnie rozgrzałaś, że nie mogę się doczekać następnego razu”. Nic wielkiego, a jednak ważne dla naszej partnerki na pewno sprawi, że będzie się czuła wyjątkowo.

Podsumowując. Facet patrzy na seks jak na mechanizm do pozbycia się napięcia seksualnego. Często więc kocha się w prosty sposób, by doprowadzić swoje ciało do zaspokojenia. Dobry kochanek bierze pod uwagę partnerkę. Dba o jej samopoczucie przed, podczas i po stosunku. Panowie pamiętajcie – panie są delikatne i patrzą na życie przez pryzmat uczuć. Przez to bardzo łatwo je zranić. Kilka miłych słów, pocałunek czy przytulenie sprawi, że Wasz związek będzie kwitł i się rozwijał, a i Wasza partnerka będzie chętna bardziej do współżycia.

Artykuł powstał dzięki portalowi Seks telefon

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x