Szukaj
Close this search box.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko uważa na ostatnie, że 2019 rok będzie wysoce popularnym czasem na zbytu kryptowalut. W dzisiejszym czasie media obiegła informację o tym, iż w kolejnym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tymże jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował szczególnie w głowę, a wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wpisanie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który zakończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre objawiałyby się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest podstawowym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore szanse na całe zyski, o czym mówił nawet na bliskim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawie nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś dużo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam plan był wartościowy. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut używany jest z bogatą uwagą. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jako KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto rośniemy w terenie, który ze ważnym dystansem dochodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niedalekim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na planie każdy będzie mógł dostać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest rozumianą i lubianą osobistością nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do następnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym rozsądkiem a w historii nie wykazywał skłonności do zabierania się z motyką na ciepło.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszystek proces emisji SaletaCoin oraz jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer angażuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął uchwałę o współpracy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest czystą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi albo materiały w skóry gadżetów. Projekt pamięta także na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trzymamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x