Szukaj
Close this search box.

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek odbiorca może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program dany jest zarówno dla kupujących indywidualnych, kiedy a marek oferujących usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarzy a firmy zatrudniające wkład w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Planie Partnerskim nagród mają pewność, iż ich użytkownicy lub znajomi będą pobierać z najciekawszych usług hostingowych, oraz ich kompetencje będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś inną usługę, jaka zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dużo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od jakiegoś nowego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla ludzi typów firmy, jak też osób jakie nie posiadają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić zarówno do znajomych, jak też do naszych użytkowników. Bez powodu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką z nich udzielane są punkty, jakie można zastąpić na gotówkę czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że wielu mężczyzn od dawna poleca usługi w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na zbycie prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na fakt naliczonych prowizji proste są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x