Prognoza pogody

      5 komentarzy do Prognoza pogody

Prognoza pogody – Informacje o stratach związanych z pogodą coraz bardziej nas zaskakują, a nawet nieco przerażają.

Prognoza pogody

Do naszej wiadomości podano, że przez niesprzyjające warunki pogodowe zostaliśmy narażeni na osiemdziesiąt sześć miliardów polskich złotych. Jak powszechnie wiadomo, pogoda nie zawsze jest dla nas łaskawa, jednak ostatnie dziesięciolecie jest wyjątkowo niebezpieczne dla naszych finansów.

Coraz więcej tracimy i pozostawia to swoje znamię na wielu różnych branżach, jeśli oczywiście nie na każdej. Niebezpieczne jest szczególnie to, że pogoda nie jest wystarczająco dobrze zrównoważona. Wahania temperatur, burz i deszczy nie pozwalają na zachowanie równowagi w przyrodzie. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

To, co jest ostatnio szczególnie niebezpieczne to nieustannie zwiększające się opady deszczu, a mniejsza równowaga ze strony ciepłych i słonecznych dni, które wyraźnie nie chcą wyrównać strat. Nadmiar wody jest bardzo niebezpieczny dla naszej sytuacji pogodowej i dla naszego normalnego funkcjonowania.

Częste przelewanie się wody w rzekach, czy też podmoknięte tereny, które mają wpływ na zbiory sezonowe, a tym samym na ceny towarów. Jak więc można się zatem domyślać, straty są ogromne i ciąża na całej gospodarce. Mało pocieszającą niestety informacją jest to, że naukowcy przewidują czterokrotny wzrost opadów w najbliższych latach, licząc aż do roku dwa tysiące osiemdziesiątego.

Być może jest to nadmierne wybieganie w przyszłość, a do tego czasu wiele może się zmienić, jednak na dzisiaj wiadomo już, że prawdopodobnie właśnie tak się stanie. Zdania na temat tak dalece wybiegającej prognozy pogody są podzielone, ale puki co, takie właśnie mamy informacje na temat tego tematu.

Wyliczone prognozy nie zostały jednak podane na podstawie domysłów, ale na podstawie danych, które sprawdzono przez wiele lat. Nieustannie obserwuje się zmiany pogodowe na przestrzeni lat i dlatego można w łatwy sposób przewidzieć jej zmiany na wiele lat do przodu. Wiadomo jednak, że nie są to pewne informacje, ale jedynie prognoza.

Jak oceniasz ? (5 / 1)

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ecexicukoqunijyxygezeHydraulikPoznanDoradca Biwakowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HydraulikPoznan
Gość
HydraulikPoznan

Dobry hydraulik w Poznaniu?

yxygeze
Gość
yxygeze

Dobry hydraulik w Poznaniu?

ukoqunij
Gość
ukoqunij

.

ecexic
Gość
ecexic

babskotu.pl