Szukaj
Close this search box.

NIE

Nazwa Hotelu W hotelu świadczone są usługi: budzenia, przechowywanie bagażu gości (także przed zajęciem i po zwolnieniu pokoju), a także przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych gości-czynne całą dobę, sprzedaż kosmetyków i środków higieny osobistej, pierwsza pomoc, możliwość skorzystania z apteczki i przywołania pomocy medycznej. W obiekcie jest zapewnione pranie, prasowanie, czyszczenie bielizny i odzieży gości. Akceptowane są karty płatnicze. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w części ogólnodostępnej (dostęp do obiektu bez barier architektonicznych, w recepcji – wydzielone osobne stanowisko obsługi osób na wózkach i telefon bezprzewodowy, ogólnodostępne WC dla osób niepełnosprawnych, dodatkowo 2 j.m. z udogodnieniami dla niepełnosprawnych). Przy obiekcie – miejsce postojowe na czas przyjazdu i odjazdu gości oraz parking. Zastosowano odstępstwo: brak górnej osłony nad głównym wejściem do obiektu, które jest zrekompensowane spełnieniem w wyższym stopniu innych wymagań: w każdej jednostce mieszkalnej jest telewizor i zestaw powitalny (kawa, herbata, filiżanki, czajnik), w każdym węźle higieniczno-sanitarnym przy jednostce mieszkalnej jest suszarka do włosów, dwie jednostki mieszkalne posiadają udogodnienia dla osoby niepełnosprawnej.”

Nazwa: NIE 
Kategoria przemyski
Rodzaj Podkarpackie
Gwiazdki 3-gwiazdkowy (***)
 adres   166718312,2 166718316
Miasto 179
Telefon www.krasiczyn.com.pl
adres mailowy 49.7765667, 22.651709789233
FAX hotel@krasiczyn.com.pl

 

 

 

Opis:

hotel

 

Dodatkowe informacje:

 Miejsce NIE posiada 3-gwiazdkowy (***)  i  jest obiektem Podkarpackie. Znajduje się województwie Krasiczyn w powiecie Krasiczyn gminie  37-741 w miejscowości przy ulicy pod numerem 166718312,2. Z ośrodkiem można się skontaktować telefonicznie pod numerem www.krasiczyn.com.pl lub mailowo 49.7765667, 22.651709789233 . Położenie NIE jest 90 natomiast dokładna lokalizacja to: 48. Obiekt noclegowy posiada następującą ilość miejsc stały i miejsca mieszkalne w ilości . W ośrodku Hotelowym są następujące świadczone usługi: . Sezon rozpoczyna się TAK natomiast kończy brak górnej osłony nad głównym wejściem do obiektu.

Pozostałe informacje:

Czy obieg jest zabytkiem?

Czy obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych? Obiekt ma poniżej 50 jednostek mieszkalnych. ilość pokoi dostosowanych dla nie pełnosprawnych NIE

czy obiekt jest zrzeszony?

 

 

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x