Szukaj
Close this search box.

Kwas hialuronowy Łobez

Kwas hialuronowy - składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to substancja, która właśnie prezentuje w bliskim układzie. Jest elementem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, stanowi element mazi stawowej oraz panuje w gronie szklistym oka.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Alga DermoLift Elixir

Najwięcej kwasu hialuronowego zlokalizujemy w skórze. Po 25. roku przeżywania jego wielkość stopniowo się zmniejsza, a bieg ten bardzo przyspiesza po czterdziestce. Na szczęście kwas hialuronowy jest teraz stosowany w pielęgnacji i potrafimy śmiało dostarczać jego braki. Zobacz, dlaczego warto sięgnąć po kremy z kwasem hialuronowym lub jego naturalną postać.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to związek, który pobiera wodę w skórze właściwej, czyli, mówiąc najprościej, leczy jej odzyskać naturalne piękno i efektywną kondycję. Skóra młoda ma wystarczającą ilość kwasu hialuronowego, więc jest delikatna, prosta i lekka. Wraz z procesem starzenia, cera traci również kwas hialuronowy, i my zaczynamy zauważać zmarszczki oraz utratę elastyczności. Nic innego – jedna cząsteczka kwasu jest w bycie wiązać około 250 cząsteczek wody, natomiast jego ubytek stanowi niezmiernie znany.

Kwas hialuronowy przydatny jest w medycynie estetycznej zarówno do niwelowania oznak starzenia, jak i rozwijania oraz nawilżania ust. Sięgają po niego ponad ortopedzi. Jest bowiem składnik mazi stawowej, natomiast jego podanie leczy w niwelowaniu wielu dolegliwości.

Kwas hialuronowy zyskał grono wiernych fanów nie wyłącznie ze względu na spektakularne działanie, lecz także na bezpieczeństwo. Możemy bez obaw traktować go zarówno w gabinetach medycyny estetycznej (o ile nie mamy ku temu zdrowotnych przeciwwskazań), jak i pobierać z jego szczęść w sytuacje kremów, maseczek czy ser.
Kwas hialuronowy w kosmetykach

Kwas hialuronowy możemy odnaleźć w moc gotowych kosmetykach. Producenci zachęcają nas kremami oraz maseczkami z dodatkiem tego punktu. Przejawia się jednak, że kwas hialuronowy możemy nabyć też jak materiał inny i podtrzymywać go z drogimi kosmetykami! Kwas hialuronowy zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skóry, wchodząc w powierzchnię zrogowaciałą naskórka i odżywiając cerę od wewnątrz. Materiał ten umieszcza na skórze delikatny, ochronny film i ukrywa ją przed utratą wody. Kwas hialuronowy do własnej pielęgnacji odnajdziesz w kolekcji naszej marki kosmetyków naturalnych Creamy.

Kwas hialuronowy o stężeniu 5% możesz mieszać z różnymi materiałami. Dodaj kroplę materiału do ulubionego serum, maseczki lub kosmetyku i uważaj, jak dostosowuje się Twoja skóra. Możesz jeszcze stosować go z kosmetykami już bezpośrednio na Twojej twarzy. Pamiętaj, by słoiczek lub buteleczkę z kwasem przetrzymywać w zamkniętym opakowaniu i chronić przed bezpośrednim dostępem światła, wilgoci oraz powietrza. Najlepiej schować go w lodówce.

Kwasu hialuronowego nie używaj na skórę zranioną albo po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, jak np. laseroterapia, mikrodemrabrazja czy peeling głęboki.

Jak widzisz, możesz zafundować sobie idealnie gładką skórę bez konieczności odwiedzania kliniki medycyny estetycznej. Już dziś zamów swój kwas hialuronowy, by dobrze nawilżyć skórę i zapomnieć o objawach starzenia!

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x