Szukaj
Close this search box.

DPD kurierzy Pełczyce

Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

Firma Kurierzy wykorzystuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak także duże zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na bliskiej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, mocna i estetyczna zapłata za usługę, infolinia dostępna dla konsumentów w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie wszelkich problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz wiele, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca klimat i pieniądze.

DPD kurierzy Bobolice

 

Stanowimy jedyną z wiodących firm na zbytu wykorzystujących się logistykom przesyłek. Gramy na znaną markę już z 2009 roku i wyróżniamy się profesjonalizmem, na jakimś stanie swej działalności – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na gruncie naszego regionie także za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych odbiorców i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na to, czy jesteś przesyłkę nie standardową, czy jej czas doręczenia tworzy żyć ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i wygląd przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną drogę na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Bobolice

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego wysyłanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na fakt wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka jest najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz zarobić więcej danej na temat swej oferty, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie wydawaj momentu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najkorzystniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej kiedy więc tylko możliwe.

DPD kurierzy Bobolice

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo łatwo i używając się do wszystkich zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako sami z małych na targu, co wysoce wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale dawało się, gdyż już możemy oznaczać usługi też dużo profesjonalnie.
Jeżeli chcesz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny sprzedaży w jednym miejscu, to tylko u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci grupę i pielęgnację o każdego klienta dlatego u nas oszczędzasz swój cenny klimat i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na pełnym świecie. By ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, ale z możliwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci ponadto w rozwiązaniu wszystkiego rodzaju problemów w dobry i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to podstawa rozwoju własnej firmy, dlatego są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że wykorzystujemy właśnie ze sprawdzonych, mocnych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temu jesteś gwarancję udzielanych przez nas usług na najszerszym szczeblu.

DPD kurierzy Bobolice

Oczywiście mamy system wspólny z całymi informacjami RODO. Co zatem świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje naszych użytkowników, którymi różnisz się z nami podczas składania zamówień, a po umieszczamy je bezpiecznie zgodnie z wszelkimi informacjami RODO i dotyczącym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak piękny jest twój czas, dlatego jako jedni na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do przyjęcia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z jakiegokolwiek warunku nie została udzielona na moment. I gdy jesteś zamiar wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością doręczenia na moment, to tylko u nas!

Doceniono nas na zbytu Lokalnym i dano na miejscu własnych firm nominacją do zapłaty Ekomers w wersji „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy znaną firmę, by sprostać najbardziej wysokim wymaganiom znanych każdych użytkowników. Osiągniemy i twoje wymagania. Nie przypuszczasz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Bobolice

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x