Szukaj
Close this search box.

Czy wiesz, że feromony mogą Ci pomóc w praktycznie każdej sytuacji?

Czy wiesz, że feromony mogą Ci pomóc w praktycznie każdej sytuacji?

Jeżeli spojrzymy na feromony, jako na konkretne związki chemiczne, które wytwarzane są przez nasz organizm, w różnych momentach życia to okaże się, że odpowiednie wykorzystanie ich syntetycznych zamienników może okazać się niezwykle korzystne, i to zarówno jeżeli chodzi o sferę seksualną, jak i zawodową. O co dokładnie chodzi? Sprawdź!

 

Feromony i ich wpływ na ludzi

Kiedy myślimy o feromonach, bardzo często staje nam przed oczami mężczyzna w barze czy klubie, który chce swoim zapachem przyciągnąć uwagę jak największej liczby atrakcyjnych kobiet. Trudno się dziwić — według różnych badań, odpowiednio dobrane feromony są w stanie sprawić, że mężczyźni w oczach kobiet stają się bardziej atrakcyjni i pociągający. Ta sama zasada działa także w drugą stronę. Dobrej jakości feromony dla kobiet są w stanie sprawić, że żaden mężczyzna nie przejdzie wokół kobiety, która ich użyła obojętnie.

Feromony pomogą Ci także w pracy

Jeżeli na hasło „feromony w pracy” na Twojej twarzy pojawia się lekko drwiący uśmiech, to musisz wiedzieć, że feromony są bardzo często stosowane w celach służbowych, z czego być może nawet nie zdajesz sobie sprawy. Feromony są w stanie sprawić, że współpraca z drugą stroną może okazać się o wiele łatwiejsza, co ma szczególne znaczenie np. przy trudnych negocjacjach. Biznesmeni, lekarze, mediatorzy czy adwokaci doskonale zdają sobie z tego sprawę i chętnie korzystają z rozwiązania, jakim są feromony.

Warto wiedzieć, że feromony są w stanie uspokajać, wzbudzać zaufanie, szacunek, a nawet uległość — nie wierzysz? Sam spróbuj — być może okaże się, że zawieranie kontraktów czy podpisywanie umów z nowymi klientami okaże się nieco łatwiejsze niż zwykle. Jeżeli zdamy sobie sprawę z tego, że nie mamy wpływu na to, jak nasz mózg odbiera konkretne feromony, okaże się, że mogą być one potężną bronią w praktycznie każdym biznesie.

Codzienność, która może okazać się nieco łatwiejsza

Choć większość stron, które promują feromony, wskazuje jedynie na ich wpływ związany z podniesieniem atrakcyjności seksualnej wśród płci przeciwnej, byłoby wielkim nieporozumieniem poprzestać jedynie na tej zalecie. Profesjonalne feromony są bowiem w stanie pomóc nam nie tylko w typowych relacjach damsko-męskich, ale mogą być także wsparciem w codziennym życiu. Odpowiednio wyselekcjonowane feromony wpływają w pozytywny sposób na nasze otoczenie, a więc osoby, które każdego dnia spotykamy na swojej drodze. W tym miejscu należy jednak podkreślić fakt, że feromony syntetyczne, których warto używać na co dzień, muszą być odpowiednio skomponowane — o co dokładnie chodzi? Przede wszystkim proporcje takich feromonów muszą odpowiadać naturalnemu stosunkowi tych substancji wytwarzanych przez nas organizm, jednak tłumionych przez higienę osobistą, różnego rodzaju leki czy używki, takie jak np. papierosy.

Wszystkie przytoczone wyżej przykłady obrazują ogromne możliwości wykorzystania feromonów i są wskazaniem do tego, aby nie traktować ich jedynie jako sprytnego wabika na mężczyzn czy kobiety.

W przygotowaniu artykułu pomogła strona lareina24.pl.

 

 

 

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x