Szukaj
Close this search box.

bon turystyczny kto może złożyć wniosek

Znaleziony temat: bon turystyczny kto może złożyć wniosek

Bon turystyczny – kto może złożyć wniosek?

Bon turystyczny to nowość w polskim świecie turystycznym, wprowadzona w celu ożywienia branży turystycznej, która ucierpiała w wyniku pandemii koronawirusa. Bon turystyczny to voucher o wartości 1000 zł, który można wykorzystać na wakacje w Polsce. Ale kto może złożyć wniosek o bon turystyczny?

Wnioskować o bon turystyczny mogą osoby, które mają stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Bon przysługuje każdej osobie, niezależnie od wieku, która spełnia kryteria określone przez Ministerstwo Rozwoju. Wymagane dokumenty, które trzeba przedstawić w celu otrzymania bonu, to: dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość, a także zaświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej w sektorze turystycznym.

Aby złożyć wniosek, należy odwiedzić stronę internetową Ministerstwa Rozwoju i wypełnić formularz elektroniczny. W ciągu kilku dni od złożenia wniosku, bon turystyczny zostanie wysłany na adres zamieszkania.

Bon turystyczny to doskonała okazja, aby spędzić wakacje w Polsce i odwiedzić wspaniałe miejsca, które kryją się w naszym kraju. Dlatego warto skorzystać z tej możliwości i złożyć wniosek o bon turystyczny już dziś!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bon turystyczny kto może złożyć wniosek

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x