Szukaj
Close this search box.

bon turystyczny ile razy

Znaleziony temat: bon turystyczny ile razy

„Bon turystyczny – ile razy można go wykorzystać? Praktyczny poradnik dla podróżników”

Bon turystyczny to nowy program rządu mający na celu pobudzenie turystyki w Polsce. W ramach tego programu każdy Polak może otrzymać bon o wartości 500 zł do wykorzystania na wakacje w kraju. Jednak zastanawiasz się, ile razy można wykorzystać ten bon? Oto praktyczny poradnik dla podróżników.

Po pierwsze, warto zaznaczyć, że bon turystyczny jest jednorazowy. Oznacza to, że można go wykorzystać tylko raz i tylko na jedną rezerwację. Jeśli zdecydujesz się na pobyt krótszy niż zaplanowałeś, to niestety nie będziesz mógł wykorzystać pozostałej części kwoty.

Po drugie, ważne jest, aby pamiętać, że bon turystyczny można wykorzystać tylko na usługi turystyczne. Oznacza to, że nie możesz zapłacić nim za bilety lotnicze, pociągowe, autobusowe czy do parków rozrywki. Bon można wykorzystać tylko na zakwaterowanie, wyżywienie oraz usługi rekreacyjne.

Po trzecie, warto zwrócić uwagę na okres ważności bonu. Bon należy wykorzystać do końca września 2021 roku. Oznacza to, że masz jeszcze sporo czasu na zaplanowanie wakacji i znalezienie idealnej oferty.

Podsumowując, bon turystyczny można wykorzystać tylko raz, na usługi turystyczne i do końca września 2021 roku. Życzymy udanych wakacji na terenie naszego pięknego kraju!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bon turystyczny ile razy

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x