bon turystyczny co obejmuje

Znaleziony temat: bon turystyczny co obejmuje

„Bon turystyczny – co obejmuje i jak z niego skorzystać?”

Bon turystyczny to jedna z najnowszych propozycji rządu mających na celu ożywienie branży turystycznej po kryzysie wywołanym pandemią COVID-19. Czym dokładnie jest ten bon i co obejmuje?

Bon turystyczny to forma wsparcia finansowego dla Polaków, którzy chcą spędzić wakacje w kraju. Wysokość bonu wynosi 500 złotych od osoby, a na jego zakup mają prawo osoby dorosłe i dzieci.

Bon turystyczny można wykorzystać na wiele sposobów. Można zarezerwować noclegi w hotelach, pensjonatach, kwaterach prywatnych czy ośrodkach wczasowych. Można też skorzystać z oferty wyjazdów turystycznych czy wycieczek objazdowych organizowanych przez biura podróży.

Co istotne, bon turystyczny można wykorzystać również na usługi turystyczne, takie jak rejsy, wypożyczenie sprzętu wodnego czy bilety do parków rozrywki.

Aby skorzystać z bonu turystycznego, należy zarezerwować noclegi lub wyjazd przez specjalną platformę eTurysta. Po dokonaniu rezerwacji i wpłaceniu zadatku, otrzymujemy kod, który podajemy w momencie odbioru bonu.

Warto jednak pamiętać, że bon turystyczny można wykorzystać tylko raz i na jedną rezerwację. Ponadto, bon jest ważny tylko do końca września 2021 roku.

Bon turystyczny to świetna okazja dla Polaków, którzy chcą spędzić wakacje w kraju i jednocześnie otrzymać wsparcie finansowe od państwa. Warto skorzystać z tej propozycji i pozwolić sobie na chwilę relaksu po ciężkim okresie pandemii.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bon turystyczny co obejmuje

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x