Szukaj
Close this search box.

Agencja Pracy Koszalin tel: 533 024 116

Turystycznie Kołobrzeg stanowi pewnym z najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w momencie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na kolejnych ludzi jest ciągle spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą organizacją pracy tymczasowej, gwarantującą szybką oraz estetyczną usługa w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie z branży Twojej pracy, znajdziemy dla Ciebie osoby chętne do pracy.

Agencja Pracy Sławno tel: 533 024 116

Swoi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki naszej pomocy zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka wartość swoich działań sprawia, że mężczyźni chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Ci na bliskim dotarciu do osób z wszelkiej Europy, które poszukują zajęcia w Twojej branży, to zaszedłem w optymalne miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w innym wieku, są inne kwalifikacje, poszukują nowego typie zatrudnienia, lecz dodaje ich jakieś: pełni są niezwykle profesjonalni i zatrudnieni w nasze dzieła.

Ułatwimy Ci zacząć współpracę z zatrudnionymi w technologia o wiele szybszy, niż konkurencja. Stosujemy nowoczesne technologii, dzięki którym dobór ludzi stanowi o wiele ekonomiczniejszy i sprawniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, kiedy i człowieka – większe.

Na podstawie przedstawionej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego i umiejętności. Przez cały czas to Ty jesteś pieczę ponad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej oceny jest tylko dobór grupy, która potencjalnie najbardziej wykonywać będzie Twoje wymagania – w każdym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Sławno tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu również na szybszy, kiedy natomiast na znaczniejszy godzina – możliwe jest dodatkowo nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy ludzi z wszelkiej Europy, lecz składamy się przede każdych na głowach czerpiących z Ukrainy, Białorusi, lub innego kraju dawnego SSR. Dla nich przykłada to milowy ruch w toku promocji i dalsze perspektywy, i dla Ciebie – mniejsze wydatki powiązane z utrzymaniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz jeszcze interesować się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed podjęciem współpracującego z nami człowieka do Twojej grupy w pełni wprowadzimy jego pobyt, załatwimy prawo na produkcję, a oraz miejsce zamieszkania. Pokryjemy i wszystkie wydatki powiązane z dostępem do lekturze, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy ekspertów w kilkudziesięciu różnych dziedzinach, lecz wśród naszych klientów największą popularnością bawią się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami doskonale wyszkoleni lekarze i pielęgniarki, a ponadto ratownicy medyczni i salowe. Dzięki swojemu wykształceniu oraz doświadczeniu gotowi są oni do rozpoczęcia pracy z wczas w wszystkim szpitalu na gruncie Polski. Są oni wszelkie niezbędne dokumenty natomiast są doskonale przeszkoleni w wartościach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów kiedy i ciągników czy TIRów, a ponadto operatorami koparek, walców oraz tymże całych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia potrafią oni także czystą kartotekę, jeżeli idzie o wszystkie poważne wykroczenia drogowe. Ich zatrudnienie jest więc nie tylko gwarancją satysfakcji, ale i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników również do swoich prac produkcyjnych, kiedy i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich zdolności przydadzą się również w interesie przetwórstwa produktów spożywczych, kiedy i nowego sposobu odlewniach, zakładach kamieniarskich także nowych liniach produkcyjnych. Wszyscy nasi goście są w pełni sił oraz mocni, dlatego zgoda z nimi będzie przyjemną przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby mają wszelkie prawa i informację idącą na szybką i estetyczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się również na znaczeniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, kiedy również w domowych firmach zatrzymujących się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona świadomości i zawierania – oferujemy doskonale znających swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Swoi goście znają wszystkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego i świetnie sprawdzą się w działalności prywatnych ochroniarzy również mienia ruchomego, obiektu, kiedy i osoby.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Sławno tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Jak oceniasz ?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polecane wpisy
Udostepnij
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x